Kim jesteśmy

WymianaOpon.pl to serwis stworzony przez firmę Polskie Składy Oponiarskie, jednego z największych dystrybutorów ogumienia w Polsce. Polskie Składy Oponiarskie to równocześnie jedna z najważniejszych sieci serwisów partnerskich w naszym kraju oraz wiodąca na polskim rynku firma zajmująca się obsługą flot samochodowych w zakresie ogumienia.

WymianaOpon.pl jest odpowiedzią PSO na potrzeby kierowców, którzy nie chcą tracić czasu na oczekiwanie w kilkugodzinnych kolejkach na usługę, dość mają także żmudnego wyszukiwania najbliższego serwisu oponiarskiego w internecie.

logos
 
kim jesteśmy
Aplikacja na stronie WymianaOpon.pl umożliwia bardzo szybkie wyszukanie i rezerwację dogodnego terminu w najbliższym serwisie, który odpowiada Klientowi.

Dzięki naszej aplikacji można sprawdzić także cennik usług warsztatu przed umówieniem wizyty.
WymianaOpon.pl została przygotowana tak, aby bezproblemowe było użytkowanie jej nie tylko na komputerach stacjonarnych czy laptopach ale również na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Dzięki temu rezerwacji usługi można dokonać praktycznie w każdym momencie i z dowolnego miejsca.
Dzięki serwisowi WymianaOpon.pl następna wymian opon będzie szybka, łatwa i przyjemna!