Bądź w stałym kontakcie ze swoimi klientami

Przypomnienia SMS stały się już standardem we wszystkich oferowanych usługach, niezależnie od branży oraz tego czy na usługę umawiamy się online czy telefonicznie. Klienci cenią sobie model przypominania o swoich wizytach, gdyż nieraz umawiają się w biegu lub między innymi zajęciami i nigdzie nie zapisują.

 

Wymianaopon.pl oferuje w pakietach płatnych: COMFORT START, Basic, Comfort i Premium comiesięczną pulę SMS-ów do wykorzystania. Bezpłatny pakiet BASIC Free nie posiada tej opcji, ale istnieje możliwość dokupienia dowolnego pakietu SMS, by zyskać kontakt z Klientem.

 

Jeśli w sezonie wymiany ilość SMS-ów jest niewystarczająca, niezależnie od rodzaju pakietu, zawsze możesz dokupić dodatkowe pakiety SMS i zadbać, by kierowca pamiętał o wizycie w Twoim serwisie. Portal wymianaopon.pl oferuje 4 pakiety SMS-ów: 200, 500, 1000 i 1500 SMS-ów. Każdy z nich ważny jest przez 12 miesięcy.
PAMIĘTAJ! System wykorzystuje w pierwszej kolejności te, które są w abonamencie i dopiero te dokupione, aby w sposób optymalny wykorzystywać dostępne SMS-y.

 

Jak doładować pakiet SMS?

Pakiety SMS możesz doładować logując się do portalu wymianaopon.pl i wybierając w terminarzu, w górnym pasku menu: „PAKIETY I ROZLICZENIA” / „DODATKI”. Można również na etapie wyboru pakietu płatnego dokupić dodatkowy pakiet SMS, by wszystko ująć w jednej transakcji płatniczej.


ZALOGUJ SIĘ I DOŁADUJ SMSy>>>

 

Dlaczego warto dokupić pakiet SMS na portalu wymianaopon.pl?

Możesz je wykorzystać na przypomnienie kierowcy o wizycie, potwierdzenie anulowania wizyty i przesunięcia wizyty.
To Ty decydujesz w jaki sposób je wykorzystasz i odpowiednio w zakładce SMS w terminarzu wybierasz możliwe opcje ustawienia.

 

Kiedy kierowca otrzymuje przypomnienie o wizycie?

Kierowca dostaje e-mailowe i SMS-owe przypomnienie o wizycie dzień przed terminem usługi. Ta funkcja jest korzystna dla obu stron, gdyż klient czuje się zaopiekowany i nie musi pamiętać o terminie a serwis ma pewność, że kierowca pojawi się w określonym czasie lub poinformuje o ewentualnej zmianie.

Dostosowując moduł powiadomień SMS do swoich preferencji, usprawnisz tym samym  pracę w swoim serwisie i zyskasz stałych klientów.

A dzięki pozytywnym opiniom stałych klientów pozyskasz nowych!