Czy wiesz, że możesz dostosować dostępność terminów według swoich potrzeb?

Terminarz wymianaopon.pl posiada wiele funkcjonalności, dzięki którym zyskasz narzędzie dostosowane do swoich potrzeb. 

 

 

Ważnym elementem w terminarzu wymianaopon.pl jest możliwość ukrycia stanowiska i wykorzystania go tylko do swojej wewnętrznej pracy.

Jak to zastosować?

W sezonie wymiany opon, np. tylko jedno stanowisko może być widoczne dla kierowców i będą pojawiać się tam rezerwacje kierowców z internetu. W ten sposób praca w sezonie zostanie odpowiednio zagospodarowana.*

* Pamiętaj tylko, że jedno stanowisko zawsze musi być widoczne, więc w przypadku pakietu Basic Free, ta możliwość będzie niedostępna.

 

 

 

 

 

 

By odpowiednio przygotować się do sezonu i profesjonalnie obsłużyć klientów czasem potrzebny jest dłuższy czas na zarządzenie pracą w warsztacie. I tutaj przydaje się funkcja ustawienia opóźnienia terminu dla rezerwacji z internetu.

 Co to oznacza w praktyce? W sezonie możesz ustawić opóźnienie (do 7 dni) np.: 2 dni, czyli kierowca może wybrać najbliższy termin usługi dopiero za 2 dni. Przykład: 1 lutego ustawiasz opóźnienie 2-dniowe i w tym momencie kierowca widzi najbliższy termin 3 lutego.

 

 

Dodatkowo, by wszystko odbywało się sprawnie, masz możliwość wydrukowania rezerwacji na cały dzień lub tydzień. Wtedy poszczególny pracownik na danym stanowisku nie będzie musiał stale zaglądać do kalendarza, co nie zakłóci profesjonalnej obsługi klientów.

 

Bardzo pomocną funkcją, szczególnie w sezonie jest możliwość zablokowania określonych dni kiedy masz np. dwa terminarze i zajęte terminy już na dwa tygodnie do przodu. Wtedy skorzystaj z funkcji „urlopy”. Wybrać określony czas blokady, dzięki czemu klient widzi Twój serwis na wymianie i może umówić się do Ciebie dopiero po tym okresie.
W każdym momencie możesz modyfikować godziny otwarcia serwisu oraz wpisać dni urlopowe, lub dni blokady. Kierowca będzie widział tylko dostępne terminy, wskazane przez Ciebie.

 

Pamiętaj, że będąc widocznym na wymianaopon.pl, kierowca może wysłać do Ciebie zapytanie o usługi dodatkowe takie jak: mechanika, myjnia, klimatyzacja i inne, co zwiększa Twoje szanse na dodatkowy zarobek, a co za tym idzie, nowych klientów.

 

To ważne, aby być w sieci maksymalnie widocznym, bo to zwiększa szansę na regularne wizyty klientów i pracę warsztatu przez cały rok. Kierowca na Wymianie Opon widzi Twój kalendarz z 3-miesięcznym wyprzedzeniem, co ułatwi mu planowanie długoterminowe.

Z terminarzem wymianaopon.pl organizacja pracy jest efektywna i wygodna.