Czy wiesz, że wymianaopon.pl posiada system powiadomień SMS i e-mail?

Dla użytkowników portalu wymianaopon.pl przygotowaliśmy wiele przydatnych funkcjonalności, które poprawiają jakość pracy na co dzień. Jedną z nich są automatycznie powiadomienia SMS i e-mail, doceniane przez właścicieli warsztatów i klientów.

 

W każdym pakiecie COMFORT START, Basic, Comfort i Premium jest przypisana miesięczna  ilość SMS-ów. Bezpłatny pakiet BASIC Free nie posiada tej opcji, ale istnieje możliwość dokupienia odpowiedniego pakietu SMS-ów, by zyskać kontakt z Klientem.

 

Do czego służą SMSy na portalu wymianaopon.pl?

Możesz je wykorzystać na przypomnienie kierowcy o wizycie, potwierdzenie anulowania wizyty i przesunięcia wizyty. To Ty decydujesz w jaki sposób je wykorzystasz i odpowiednio w zakładce SMS w terminarzu wybierasz możliwe opcje ustawienia.
Sprawdź pakiety >>


Kiedy kierowca otrzymuje  przypomnienie o wizycie?

Kierowca dostaje e-mailowe i SMSowe przypomnienie o wizycie dzień przed terminem usługi. Ta funkcja jest korzystna dla obu stron, gdyż klient czuje się zaopiekowany i nie musi pamiętać o terminie a serwis ma pewność, że kierowca pojawi się w wybranym terminie lub poinformuje o ewentualnej zmianie.

 

Niezależnie czy ustawienie będzie automatyczne czy nie, to i tak TY decydujesz przy tworzeniu danej rezerwacji w terminarzu czy ma być wykorzystany SMS czy nie, dzięki temu kontrolujesz na bieżąco stan swoich SMSów.

 

Zawsze możesz dokupić dodatkowe pakiety SMS i zadbać, by kierowca pamiętał o wizycie w Twoim serwisie.
Dostępne są 4 pakiety SMS-ów: 200, 500, 1000 i 1500 SMSów. Każdy z nich ważny jest przez 12 miesięcy.
WAŻNE – system wykorzystuje w pierwszej kolejności SMSy z pakietu abonamentowego, a kolejne z pakietu dodatkowego, aby w sposób optymalny wykorzystywać dostępne SMS-y.

 

Tego typu przypomnienia stały się standardem w rezerwacjach nie tylko online, ale również telefonicznych. Klienci cenią sobie model przypominania o swoich wizytach.

 

Dostosowując moduł powiadomień SMS do swoich preferencji, usprawnisz pracę w swoim serwisie i zyskasz stałych klientów.
A dzięki pozytywnym opiniom stałych klientów pozyskasz nowych!