Usługi dodatkowe

dodatkowe usługi dostępne na wymianaopon.pl

Oprócz wymiany i serwisu opon nasz portal oferuje możliwość rezerwacji szeregu dodatkowych usług. W ofercie dostępne są: Klimatyzacja, Mechanika, Myjnia i Przechowywanie opon. Jeżeli warsztat samochodowy lub serwis wulkanizacyjny świadczy inne usługi niż wymiana opon, zaznaczy je w terminarzu przy konfigurowaniu lub w trakcie używania swojego konta to będą one widoczne w formie graficznych symboli w wizytówce warsztatu wyświetlanej na wymianaopon.pl.

Wszyscy, którzy chcą skorzystać z tych usług, mogą kliknąć przycisk „zapytaj o inne usługi” i wypełnić dane w formularzu. Nie można bezpośrednio umówić się na pozostałe usługi na dzień i godzinę, jak w przypadku wymiany opon, ale wysyłając zapytanie do serwisu, Klient może określić datę, opisać temat i czekać na kontakt ze strony serwisu. Dzięki temu, że na naszym portalu wyświetlają się oceny użytkowników zawsze mamy możliwość skorzystania z usług najwyżej ocenianych warsztatów.

Dodatkowe usługi, które można zarezerwować przy pomocy naszego serwisu, są dostępne w warsztatach w całej Polsce, w tym w największych miastach m.in.:

 • Wrocław
 • Warszawa
 • Częstochowa
 • Poznań
 • Kraków
 • Łódź
 • Gliwice
 • Szczecin
 • Katowice
 • Rzeszów
 • Gdańsk

Jakie usługi dodatkowe mogę zarezerwować przez portal wymianaopon.pl?

 

Oprócz serwisu i wymiany opon nasza strona daje możliwość skorzystania z innych usług równie ważnych dla wszystkich zmotoryzowanych.
Najpopularniejsze z dodatkowych usług to:

 • Klimatyzacja
  Klimatyzacja ważna jest nie tylko latem ale przez cały rok. W ramach tej usługi standardowo uzupełnia się czynnik chłodniczy, sprawdza się szczelność instalacji, a ponadto odgrzybia i ozonuje system klimatyzacyjny. Przynajmniej raz w roku należy wymienić filtr kabinowy, sprawdzić niezbędne parametry.
 • Mechanika
  Samochód jest złożony z wielu części lub układów, które mogą się zużyć, zamortyzować lub po prostu popsuć. Dobry mechanik to prawdziwy skarb. Poza rutynowymi przeglądami, które wykonujemy co rok, ważna jest również pewność, że gdy odstawimy samochód do naprawy, nie będziemy czekać wieki na jego odbiór i nie zapłacimy fortuny. Wcześniejsza rezerwacja naprawy samochodu znacznie ułatwi organizację naszego codziennego życia. Czasami jednak samochód psuje się niespodziewanie. Wtedy nasz portal przychodzi z pomocą – łatwo znajdziesz warsztat który zajmuje się takimi naprawami, wyślesz do niego zapytanie lub skontaktujesz się bezpośrednio i ustalisz dogodny dla siebie termin.
 • Myjnia
  Poza tym, że serwisujemy i naprawiamy różne części naszego samochodu, liczy się również dbanie o czystość karoserii i wnętrza samochodu. Umów wizytę w myjni korzystając z naszej strony. To proste – zaznacz miejscowość, w której się znajdujesz lub skorzystaj z geolokalizacji. Z warsztatów w okolicy, wybierz te, przy których wyświetla się symbol myjni. Zadaj pytanie o dostępność tej usługi w wybranym przez Ciebie terminie.
 • Przechowywanie opon
  Nie każdy kierowca ma w swoim domu miejsce, żeby przechowywać opony letnie lub zimowe. Z pomocą przychodzą specjalistyczne serwisy oponiarskie, które oferują taką możliwość. Poza miejscem do przechowywania zapewniają również najlepsze warunki, aby opony nie straciły swoich właściwości w okresie leżakowania.
 • Inne

Serwis opon to jedna z podstawowych gałęzi mechaniki samochodowej jednak przyczyn awarii samochodu może być wiele. Co za tym idzie również zakres usług, jakich potrzebujemy, jest naprawdę szeroki. Czasami, aby stwierdzić, co tak naprawdę się popsuło w naszym samochodzie, najpierw musimy skorzystać z usług specjalisty diagnostyki elektroniki samochodowej. We wszystkich warsztatach wymienimy klocki hamulcowe czy filtr powietrza, jednak już do wymiany filtra kabinowego potrzebujemy kolejnego specjalisty. Przy każdej usterce będziemy potrzebować innego serwisu. Czasami zakres usług wykracza poza standardowe naprawy w warsztacie i musimy poszukać specjalisty w danej dziedzinie.