Opinie innych serwisów

Kalendarz pozwala zaoszczędzić masę czasu
Jestem właścicielem dwóch serwisów opon w Krakowie. Od paru lat korzystam z harmonogramu on-line firmy x, ale niedawno zainstalowałem kalendarz z wymianaopon.pl. Jest mega pożyteczny, bardzo łatwy w użyciu. Posiada bardzo dużo przydatnych funkcji jak choćby: rezerwacja ekspresowa, depozyty, informacja zwrotna dla klienta o dokonanej rezerwacji i wiele innych przydatnych narzędzi, które bardzo ułatwiają pracę, a przede wszystkim pozwala zaoszczędzić masę czasu przedtem przegadanego z klientami. Jest też dużym plusem w ofercie serwisu. Bardzo polecam.

Edek, Edek Podgórska, Edek Serwis, Kraków

Prosty i intuicyjny w obsłudze
Prosty, intuicyjny w obsłudze, bez zbędnych udziwnień.

NAKIELSKA auto serwis, Bydgoszcz

Kalendarz spełnia wszystkie oczekiwania
Szybkość działania, intuicyjny rozkład funkcji oraz jasna szata graficzna sprawiają, że korzystanie z kalendarza w wzmożonym czasie sezonu oponiarskiego poprawia zgranie prac oraz uelastycznienie pracy zespołu. Z czystym sumieniem polecam.

Sebastian, JT Autocentrum, Wrocław

Cenimy to rozwiązanie za czytelność oraz intuicyjność
Z nowego kalendarza online PSO korzystamy od prawie roku. Rezerwację stanowiska możemy umówić my jak i klient, który posiada dostęp przez internet, co zostaje potwierdzone mailem i dzięki czemu możemy wyłapać sytuację, w których potrzeba przygotować opony z depozytu lub uzupełnić opony do danego auta. Kalendarz został od samego początku przyjęty przez naszą firmę bardzo pozytywnie.

Piotr, Budgum Service s.c., Warszawa

wymianaopon.pl spełnia on nasze oczekiwania w 100%
Nasz serwis korzysta z kalendarza od ponad pół roku, spełnia on nasze oczekiwania w 100%. Aplikacja jest łatwa w obsłudze. Bardzo dużym plusem jest rezerwacja stanowiska on-line, bez ciągłego „wiszenia na telefonie” w sezonie wysokim, co pozwala pracownikowi na zajęcie się innymi zadaniami. Dodatkowym plusem jest wysyłanie przez aplikacje powiadomienia smsowego o planowanej wizycie dzień wcześniej, dzięki czemu zmniejsza się prawdopodobieństwo, że klient zapomni o wymianie opon lub naprawie samochodu. Duża oszczędność czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz!!!

VULCAN Serwis Piaseczno

Polecam serwis wymianaopon.pl
Aplikacja terminarz - przyjemny w obsłudze, wszystko wykonuje się intuicyjnie.

Patryk, Eco Fresh, Kraków

Niesamowicie pomocne narzędzie w codziennej pracy serwisu!
Przejrzysty kalendarz, przypomnienie SMS-owe dla klienta, narzędzie do obsługi depozytów, to wszystko sprawia, że serwis internetowy wymianaopon.pl staje się niezbędnym narzędziem do prowadzenia profesjonalnego serwisu Wymiany Opon.

Kamila, „AUTO-GUM”, Częstochowa

Cały nasz zespół z czystym sumieniem poleca platformę wymianaopon.pl
Podobnie jak zimą nie chodzimy w sandałach, latem nie powinniśmy jeździć na zimówkach. Opony są jedynym elementem pojazdu mającym kontakt z drogą a stan ogumienie wpływa na nasze bezpieczeństwo. Jak najprościej dokonać wymiany opon? Wchodząc na stronę wymianaopon.pl, logując się i wybierając dogodny termin i godzinę. Strona działa w sposób jasny i przejrzysty. Klienci otrzymują informacje mailowo po każdorazowym umówieniu się bądź zmiany terminu na bardziej dogodny jeśli coś nam "wypadnie". W dobie internetu i części życia spędzanego online jest narzędzie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu.

Krzysztof, AGM Serwis Samochodowy, Warszawa