Jak umówisz się na usługi dodatkowe

Potrzebujesz wyczyścić klimatyzację lub umyć auto? Szukasz sprawdzonego serwisu mechanicznego? A przy tym cenisz sobie czas?

Wejdź na portal wymianaopin.pl i umów się na usługi dodatkowe.

Na wymianaopon.pl możesz umówić się online na usługę wymiany opon wybierając dogodną datę i godzinę. Umówioną rezerwację masz możliwość zapisać automatycznie w swoim kalendarzu google. Zawsze dostaniesz przypomnienie e-mailowe dzień przed terminem wizyty a jeżeli serwis obsługuje komunikację SMS-ową, również tą drogą otrzymasz powiadomienie o nadchodzącym terminie.

Jeśli interesują Cię inne usługi takie jak np. mechanika, klimatyzacja, myjnia i inne, wysyłasz do wybranego serwisu zapytanie o termin.

 

Jak to zrobić?

Wpisujesz w wyszukiwarkę lokalizację i typ pojazdu.

Wyświetla się lista wizytówek serwisów, w których znajdują się podstawowe dane firmy wraz z informacją jakie mają usługi dodatkowe.

Klikasz w wybranym serwisie w przycisk – „Zapytaj o inne usługi” i  pojawia się formularz kontaktowy.

Zaznaczasz w nim, która usługa Cię interesuje.

Podajesz niezbędny opis a także swoje dane kontaktowe i typ pojazdu.

Serwis otrzymuje zgłoszenie od Ciebie i kontaktuje się z Tobą w celu omówienia dodatkowej usługi i zarezerwowania terminu.

Czym się sugerować przy wyborze serwisu?

Niewątpliwie zebrane opinie pomagają w dokonaniu wyboru.

Możesz także dowiedzieć się więcej o serwisie, klikając w jego nazwę, gdzie znajdziesz  m.in.:  opis serwisu i jego zakres działalności, cennik, opinie i informacje o formach płatności.

Wymianaopon.pl to bezpłatny katalog serwisów przydatny dla każdego kierowcy przez cały rok.

 

Formularz kontaktowy